Marka ve Mağaza

CONNECT & DR. ESRA TIĞLI
MUTLU MARKA TEMSİLCİSİ

YENİ HİKAYENİN YÜZÜ
Connect ‘in adım adım mutluluk vizyonunu güçlendirdiği bu sezonda yeni ‘Mutlu Marka Temsilcisi’ Dr. Esra Tiğlı oldu.

Dr. Esra Tiğlı , hayata pozitif bakışı, uyumlu tavrı , yeteneği ve yüksek bireysel farkındalığıyla örtüşen bu projeye destek vermeyi ve markanın iletişim elçisi olmayı kabul etti.

Dr. Esra Tiğlı Kampanya çekimlerinde güçlü , kendine güvenen ve özgür ruhlu bir kadın olarak Connect ruhunu yansıtıyor.

Dr. Esra Tiğlı ile olan işbirliğimizdeki ortak amacımız , herkesin kendi içinde ve çevresinde pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşayabileceğini hatırlatmak.
Koleksiyondaki çantaların tasarımları, kullanıcının hem tasarımdan keyif almasını hem de bireysel ve toplumsal konular üzerinde harekete geçmeye teşvik etmeyi hedefliyor. Çantalarımızın ‘ Hold on to hope ‘ kampanyasına destek veren herkes tarafından kullanılmasını ve böylece bu önemli konuda daha fazla farkındalık yaratmayı umuyoruz.

Alışverişi sosyal yaşam ve sorumluluk ile birleştirerek mutluluğa dönüştüren Connect Markası , topluma faydalı iş birlikleri ve etkinlikleri ile geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.
Gelecek nesillere üretken, ilham ve umut dolu bir marka ve miras bırakmak için, toplumsal duyarlılık ve kollektif bilinç için yeni ve yenilikçi mutlu marka temsilcileri iş ve güç birliği yapıyor.

TASARIMIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ
ile daha iyi bir dünya ve yaşam tarzı için birlikte tasarlıyor, üretiyor ve paylaşıyoruz.

Yeni sezonu tasarımcı elinden özel ürünler ve yepyeni koleksiyonlar ile karşılıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz tüm iş birliklerinin, yaşama değer katan tüm kolektif fikirlerin, ürettiğimiz tüm tasarımların amacı bireysel ve kurumsal fayda sağlamak , toplumsal farkındalık oluşturmak , yeni projeler geliştirerek insanlığa birlikte daha iyi ve mutlu bir yaşam tarzı sunmak.

BİR SOSYAL YAŞAM VE SORUMLULUK OBJESİ OLARAK ÇANTA :
Tasarladığı çanta ve yaşam tarzı aksesuarlarıyla toplum içinde olumlu etki ve farkındalık yaratmaya çalışan Connect Markası, sosyal ve çevresel bir amaca hizmet eden ve kârlarının bir kısmını bir sosyal amaçlar için paylaşan sosyal ve mutlu bir marka olarak gelişimini yeni işbirlikleri ile birlikte sürdürüyor.
Koleksiyonlarda yer alan ürünlerin tamamı sürdürülebilirlik ve sosyal fayda sağlamak amacıyla tasarlanıp, üretildi.

Dr. Esra Tiğlı , doğallığı , rahatlığı ve özgürlüğe olan tutkusuyla koleksiyonun ruhunu tamamlayarak daha anlamlı ve mutlu bir yaşama her zaman hazır olan güçlü kadınların seçimlerini bizlere gösteriyor.

GÜÇLÜ BAĞLARLA BİRLİKTE
Sevgi ve umut ile birlikte , birbirlerimize olan bağlığı ve sorumluluğu dünyayla paylaşmak için kamere karşısına geçiyor ve bizimle birlikte sosyal içerikli umutlu kampanyalara imza atıyorlar.

ŞİMDİ.
BURADA .
BERABER.
Daha iyi bir dünya için;
BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ , TASARLIYORUZ , PAYLAŞIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.

ENERJİNİZLE BİZE GÜÇ KATMANIZI BEKLİYORUZ.

DÜNYANIN EN MUTLU MARKASI
Sizi paylaşmaya davet ediyor!

İlgili Sayfalar

Mutlu Marka Temsilcileri

Connect Project Store

Mutlu Marka Mağaza Dostları

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez

Sosyal Yaşam ve Sorumluluk