Tasarım ve Alışveriş

SİZİ MUTLU ETMEK İÇİN İHTİYACINIZ OLAN HERŞEY

Birlik ve beraberlik ruhunu taşıyan özgün ve dinamik tasarımlar , ortak anlayışla gerçekleştirilen dostluk ve destek buluşmaları , yepyeni bir iş modeliyle yaşamın farklı alanlarında sosyal yaşama ve sorumluluğa güç vermeye devam ediyor.
Yaşama, insana ve doğaya saygılı ve yüzde yüz sorumlu bir toplum hayalinin gerçekleşmesi yolunda değişimi herşeyden önce kalplerde başlatıyor.

KAPILARIMIZ HER HAFTA MUTLULUĞA AÇILIYOR !

Paylaşmanın ve yardımlaşmanın önemini vurgulayan , gerçekleştirdiği her projeyle sevgi , umut ve mutluluğu destekleyen Connect sosyal yaşam ve sorumluluğu, özel tasarım ve alışveriş ile birleştirerek herkes için mutluluğa dönüştürüyor.

Topluma faydalı iş birlikleri , ve etkinlikleri ile geleceğe umutla bakmanızı sağlıyor.

DAHA BİLİNÇLİ VE BİRLİK RUHU İÇİNDE YAŞAMAK İÇİN DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM VAKTİ !
SÜRPRİZLERE HAZIR MISINIZ ?

Yepyeni bir yaşam tavrı , keşfedilmeyi bekleyen projeler ve kolaylaştıran Connect İş birlikleri.

Daha adil , eşit ve sürdürülebilir bir dünya için, birlik ruhundan ve daha umutlu yarınlara olan inancımızdan güç alarak
yeniden başlıyoruz:)

KAYBOLMAYAN DEĞERLER VE YENİ BİR DÜNYA GÖRÜŞÜ İÇİN BİR ARAYA GELİYORUZ , YAŞAM DOSTU TASARIMLARA BİRLİKTE İMZA ATIYORUZ.

Connect Ailesi ve Ekibi olarak farklı düşünen, sınırlarını zorlayan ve yaptığı işe iyilik katanların yanında olmaya devam ediyoruz.
Bu yenilikçi yaşam tarzını yansıtan ve paydaşlarıyla her geçen gün daha da güçlenen hareketle birlikte, iş ve sosyal yaşamlarına mutluluk ve iyilik katmak isteyenleri buluşturmayı hedefliyoruz.

DEĞER ÜRETMEYE ODAKLI, DAHA İYİ VE MUTLU BİR DÜNYA İÇİN TOPLUMSAL KALKINMAYI DESTEKLİYORUZ.

Bu konuda atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları ve etkinlikler yolu ile kreatif insanları ve farklı disiplinlerden tasarımcıları bir araya getirerek birlikte tasarlayıp hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini paylaşıyoruz.

YENİ BİR BAŞLANGICA HAZIRIZ !

Adım adım mutluluk vizyonuyla birlikte şimdi tüm projelerimiz daha iyi bir yaşam için gün ışığına çıkmanız yönünde !
Kapılar yeniden açılıyor.
Tek yapmanız gereken destek olmak , ihtiyacı olana yardım etmek ve parçaları bir araya getirmek. Yeni iş birliklerine , kolektif işlere ve projelere merhaba diyoruz.

YAŞAMA DEĞER KATAN
İŞ VE GÜÇ BİRLİKLERİ

Sosyal yaşamı ve sorumluluğu ,uyum içinde birlikte yaşama kültürünü , özgün tasarım anlayışı ve çağdaş sanatı destekleyen projeleri, sosyal olandan almayı öneren girişimleriyle temas ettiği herkesin hayatına ilham ve umut olan Connect Project , yenilikçi bir yaklaşımla , farklı disiplinlerden ve akımlardan beslenerek yola devam ediyor.

SEVGİNİN VE PAYLAŞMANIN SEMBOLÜ :
CONNECT MARKASI

Üretenin , tasarımcıların ve sanatçıların yanında olan Connect , temelinde daha iyi ve mutlu bir toplum için yeni ekonomik değerleri ele alan ve herkes için mutluluğu paylaşmayı amaçlayan ‘ Paylaşım ekonomisi iş modelini ‘ ortaya koyuyor.

Topluma faydalı iş ve güç birlikleri ve sosyal yaşama sunduğu pozitif katkılar ile gün geçtikçe büyüyor ve ortak bilinçle tasarlanan işlerini küresel ölçeğe taşımaya gayret ediyor.

MAKER’S
MARKET

‘ GIVE LOVE , GET LOVE ‘

KOLEKTİF
TAVRIN GÜCÜ
Birlikte tasarlıyor, üretiyor, paylaşıyor ve mutluluğunu çoğaltıyoruz.

Ulaşılabilir ve sürdürülebilir kolektif tasarım anlayışı ile birlikte tasarlanan kapsül koleksiyonlar, marka ve mağazanız için en fonksiyonel ve yaratıcı fikirler, ihtiyaçlarınıza uygun en pratik çözümler , konusunda uzman yaratıcı ekiplerle sizlere sunuluyor ve servis ediliyor.

KREATİF VE EĞLENCELİ

MARKA VE MAĞAZA

İŞ BİRLİKLERİ !

Farklı modelleri, farklı tasarımcı ve markalar ile yorumluyor, birlikte tasarlıyor, alternatif malzemeler ile mağazalara özel hale getiriyor ve sizin için üretiyoruz.

Her yaşa , her yaşam tarzına uygun, birbirinden farklı özel tasarımları ve kapsül koleksiyonları sizlerle buluşturuyoruz.

MUTLULUĞU BİZİMLE BİRLİKTE PAYLAŞIN !

İşini mutlulukla, iyilik için yapanların buluşma noktası.

Tasarım ve alışverişi, sosyal yaşam ve sorumluluk ile birleştiren Connect , yeni sezona damgasını vuran, tasarımcıların ve sanatçıların imzasını taşıyan çok özel tasarımları ve kapsül koleksiyonları sizler ile buluşturuyor. Ulaşılabilir tasarım ve ‘ Paylaşım Ekonomisi İş Modeli ‘ ile satışa sunulan ürünlerin satışından elde ürünlerin bir kısmı , Connect Project ve paydaşlarının yıl boyunca hayata geçirdiği sosyal yaşam ve sorumluluk projelerine fon sağlıyor.

YEPYENİ BİR DENEYİME HAZIR MISINIZ ?

Daha umutlu ve mutlu bir yaşam tarzı için

Bir araya geliyoruz!

Akıllı ve çok yönlü tasarımlar , kapsül koleksiyon buluşmaları;

Farklı disiplinlerden farklı tasarımcıların oluşturduğu eklektik birliktelikler mağazalarınıza  özgünlüğü ve yenilikçiliği getiriyor, müşterilerinize benzersiz seçenekler sunuyor.

YENİ ÜRÜNLER , KAMPANYALAR VE ETKİNLİKLER

İşini aşkla yapan herkesi , daha iyisini tasarlamak, üretmek, yaşamak ve paylaşmak için bir araya gelmeye davet ediyor…

Farklı disiplinlerden

kreatif insanları,üreticileri  tasarımcıları, sanatçıları , marka ve mağazaları ve hayatı daha iyi yaşamayı sevenleri bir araya getiren proje , katılımcısı olan herkese tek tek dokunan ve herkesin birlikte dokunarak şekil verdiği yepyeni bir ‘ iş ve eğlence ‘ modeli.

MUTLULUĞA ORTAK OLMAYA DAVETLİSİNİZ !

Siz de bizim gibi düşünüyor , sevgi, umut ve ilham dolu bir  projenin parçası olmak istiyorsanız ;

Sizleri de buluşma ve birleşme noktalarımıza bekliyoruz!

ŞİMDİ.
BURADA .
BERABER.
Daha iyi bir dünya için;
BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ , TASARLIYORUZ , PAYLAŞIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.

ENERJİNİZLE BİZE GÜÇ KATMANIZI BEKLİYORUZ.

GÜÇLÜ BAĞLARLA BİRLİKTE
Sevgi ve umut ile birlikte , birbirlerimize olan bağlığı ve sorumluluğu dünyayla paylaşmak için kamere karşısına geçiyor ve bizimle birlikte sosyal içerikli umutlu kampanyalara imza atıyorlar.

MUTLU MARKA TEMSİLCİLERİ
Her yeni koleksiyon ve sezonda özel tasarımlarını farklı insanlar ve yetenekler ile bir araya getiren Connect Markası , vizyoner ve ruhuna uygun isimlerle yol arkadaşlığı yapmayı tercih ediyor.
Yetenekleri kadar özgün stilleri ve özgür ruhlarıyla öne çıkan bu isimler, yaşam tarzları , örnek olan ve ilham veren tavırları ile kaybolmayan insanı değerleri ve yaratıcı ruhu temsil ediyorlar.

İlgili Sayfalar

Akmerkez_Aralık2023_Etkinlik_Poster_OK

Maker's Market

DSCF9520-1024x683

Yaşama Mutluluk Kat!

Connect Markası

Connect Point

Paylaşım Ekonomisi

Moda ve Stil