Maker's Market

MAKER’S
MARKET

‘ GIVE LOVE , GET LOVE ‘

KOLEKTİF
TAVRIN GÜCÜ
Birlikte tasarlıyor, üretiyor, paylaşıyor ve mutluluğunu çoğaltıyoruz.

Ulaşılabilir ve sürdürülebilir kolektif tasarım anlayışı ile birlikte tasarlanan kapsül koleksiyonlar, marka ve mağazanız için en fonksiyonel ve yaratıcı fikirler, ihtiyaçlarınıza uygun en pratik çözümler , konusunda uzman yaratıcı ekiplerle sizlere sunuluyor ve servis ediliyor.

KREATİF VE EĞLENCELİ

MARKA VE MAĞAZA

İŞ BİRLİKLERİ !

Farklı modelleri, farklı tasarımcı ve markalar ile yorumluyor, birlikte tasarlıyor, alternatif malzemeler ile mağazalara özel hale getiriyor ve sizin için üretiyoruz.

Her yaşa , her yaşam tarzına uygun, birbirinden farklı özel tasarımları ve kapsül koleksiyonları sizlerle buluşturuyoruz.

MUTLULUĞU BİZİMLE BİRLİKTE PAYLAŞIN !

İşini mutlulukla, iyilik için yapanların buluşma noktası.

Tasarım ve alışverişi, sosyal yaşam ve sorumluluk ile birleştiren Connect , yeni sezona damgasını vuran, tasarımcıların ve sanatçıların imzasını taşıyan çok özel tasarımları ve kapsül koleksiyonları sizler ile buluşturuyor. Ulaşılabilir tasarım ve ‘ Paylaşım Ekonomisi İş Modeli ‘ ile satışa sunulan ürünlerin satışından elde ürünlerin bir kısmı , Connect Project ve paydaşlarının yıl boyunca hayata geçirdiği sosyal yaşam ve sorumluluk projelerine fon sağlıyor.

YEPYENİ BİR DENEYİME HAZIR MISINIZ ?

Daha umutlu ve mutlu bir yaşam tarzı için

Bir araya geliyoruz!

Akıllı ve çok yönlü tasarımlar , kapsül koleksiyon buluşmaları;

Farklı disiplinlerden farklı tasarımcıların oluşturduğu eklektik birliktelikler mağazalarınıza  özgünlüğü ve yenilikçiliği getiriyor, müşterilerinize benzersiz seçenekler sunuyor.

YENİ ÜRÜNLER , KAMPANYALAR VE ETKİNLİKLER

İşini aşkla yapan herkesi , daha iyisini tasarlamak, üretmek, yaşamak ve paylaşmak için bir araya gelmeye davet ediyor…

Farklı disiplinlerden

kreatif insanları,üreticileri  tasarımcıları, sanatçıları , marka ve mağazaları ve hayatı daha iyi yaşamayı sevenleri bir araya getiren proje , katılımcısı olan herkese tek tek dokunan ve herkesin birlikte dokunarak şekil verdiği yepyeni bir ‘ iş ve eğlence ‘ modeli.

MUTLULUĞA ORTAK OLMAYA DAVETLİSİNİZ !

Siz de bizim gibi düşünüyor , sevgi, umut ve ilham dolu bir  projenin parçası olmak istiyorsanız ;

Sizleri de buluşma ve birleşme noktalarımıza bekliyoruz!

ŞİMDİ.
BURADA .
BERABER.
Daha iyi bir dünya için;
BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ , TASARLIYORUZ , PAYLAŞIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.

ENERJİNİZLE BİZE GÜÇ KATMANIZI BEKLİYORUZ.

GÜÇLÜ BAĞLARLA BİRLİKTE
Sevgi ve umut ile birlikte , birbirlerimize olan bağlığı ve sorumluluğu dünyayla paylaşmak için kamere karşısına geçiyor ve bizimle birlikte sosyal içerikli umutlu kampanyalara imza atıyorlar.

MUTLU MARKA TEMSİLCİLERİ
Her yeni koleksiyon ve sezonda özel tasarımlarını farklı insanlar ve yetenekler ile bir araya getiren Connect Markası , vizyoner ve ruhuna uygun isimlerle yol arkadaşlığı yapmayı tercih ediyor.
Yetenekleri kadar özgün stilleri ve özgür ruhlarıyla öne çıkan bu isimler, yaşam tarzları , örnek olan ve ilham veren tavırları ile kaybolmayan insanı değerleri ve yaratıcı ruhu temsil ediyorlar.

İlgili Sayfalar

DSCF9520-1024x683

Yaşama Mutluluk Kat!

Connect Markası

Connect Point

Paylaşım Ekonomisi

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza