Sanat ve Kültür

TIME TO REBUILD OUR WORLD

DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN ,
SANAT , TASARIM VE YARATICILIK.

MUTLU İNSAN
DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM
HAREKETİNİN BİR PARÇASI OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Daha iyi bir versiyonumuzu , kendi içimizde bulabilmek ve bunu birbirimizle paylaşmak için bir araya geliyoruz.
Kendi dünyamızı ve tüm dünyayı güzelleştirmek için…
Mottomuz ; TIME TO REBUILD OUR WORLD !

Geleceği birlikte tekrar inşa etmek için,
haydi sen de gel…

BİRLİKTE İNŞA ETMEK ETMEK İÇİN, SANATIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ İLE BULUŞUYORUZ.

Birlikte inşa etmek , birlikte üretmek, her biriminden gelenlerle renklenmek, güzelleşmek için sanatla buluşuyoruz.
Connect Hareketi ile birlikte renklerimizi fark ediyor ve hep beraber ifade ediyoruz…

FARK YARATAN İŞ BİRLİKLERİNE İMZA ATIYORUZ.


Her biri birbirinden farklı isimlerin ; hikayeleri , karakterleri ve bireysel üretimleri ile zenginleşen bu alanda , sizi de bu nitelikli çeşitlilikle desteklenmeye ve çoğalmaya çağırıyoruz.

HER RENGE , HER VİZYONA, HER SÖZE DAVETKAR…

kapsayıcı ve bütünleştirici bir temel üzerine kurulan bu networkte, ortak değerler çerçevesinde hep birlikte ilerliyoruz. İşte ve özel hayatlarımızda bizi daha iyi ve mutlu kılacak yaratıcı çözümleri, pozitif enerji , farkındalığı ve işbirliğini paylaşmak için, sizi de bu oluşumda yerinizi almaya davet ediyoruz…

HAYDİ SEN DE GEL !

Yeni bir başlangıca hoş geldiniz…Yeni bir yaşam tavrı ile yepyeni bir yaşam tarzı oluşturmak ve bir arada daha iyi olmak için bir davet bu…

AMACI ; SEVGİYİ, UMUDU VE MUTLULUĞU PAYLAŞMAK

Paylaştıkça çoğalmak, dokunduğu her yeri olumlu yönde değiştirmek / dönüştürmek olan Connect Project , katılımcıların hayatlarına değer katmayı , kişisel ve bütünsel gelişimlerini desteklemeyi hedefliyor.
Connect Hareketi hepimize, bireysel ve toplumsal düzlemde daha iyi olmak için dahil olduğumuz bu topluluğun gücü ile , daha iyi bir yaşam ve gelecek inşa etme fırsatı sunuyor.
Haydi sen de gel 🙂

HAYAL ET , BERABER TASARLA , BİRLİKTE ÜRET !

Connect olarak, tasarımcılar ve sanatçılardan oluşan deneyimli kreatif ekibimiz ile daha iyi ve mutlu bir yaşam için ürünler tasarlıyor ve ‘ Sosyal Marka ‘ kimliğimizi ortaya koyuyoruz.
Hayal eden , tasarlayan, tasarımı hayata geçiren, sunumu , görsel iletişimini gerçekleştiren ve işini aşkla yapan uzmanlardan oluşan kurucu ekibimizle , işbirliğinin ve paylaşımın gücünü deneyimliyoruz.
Yaşamın ve ‘iyi’liğin, paylaştıkça çogaldığını biliyoruz. Birlikte iyileşmeye, güzelleşmeye ve güçlenmeye inanıyoruz.

KAYBOLMAYAN İNSANİ DEĞERLER İÇİN MESAJLARI VAR !

Daha iyi , anlamlı , adil , sürdürülebilir bir yaşam tarzı ve tavrı için bir araya geliyoruz.

Bizimle Birlikte Ritim Tutun

Birlik ve beraberlik ruhumuzu sizinle paylaşmanın heyecanı içindeyiz. Connect Project editörleri Blog sayfalarında sevenleri ile buluşuyor. Connect project blogda; tasarım, sanat ve moda dünyasından ilham veren fikirler, yaşama değer katan bilgiler, stil ipuçları, yenilikler, ürün önerileri ve connect project etkinliklerine dair bilgiler paylaşılıyor olacak.

Duyulmaya Değer Öyküler ve Ortak İşler

İçinde tasarımcıların, solistlerin, sanatçıların, butiklerin ve üreticilerin olduğu; birbirinden farklı isimleri, hikayeleri, karakter özelliklerini ve yaşam tarzları olan bireylerin, topluluķların, marka, mağaza ve kurumsalların, istedikleri an birbiriyle yakınlaşabilecekleri, birbirinden ilham alabilecekleri bir iletişim ağı. Bir Bloğun ötesinde güçlü bir çekirdek yapı. Sosyal yaşam, moda, tasarım ve sanat dünyasındaki son oluşumlara işaret edecek, dahil olan herkesin birbiriyle iletişim kurabileceği, çeşitli işbirliklerine girebilecekleri bir network. Düşünceleri, fikirleri, projeleri birbirine bağlayan bir diyalog merkezi de denilebilir.

İlgili Sayfalar

Bizimle Ritim Tutun

Kınalı Ada

Sosyal Yaşam ve Sorumluluk

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza

Mekan ve İnsan

Başlık metninizi buraya ekleyin