İşini Mutlulukla Yapanların Buluşma Noktası

GET CONNECTED

İŞİNİ
MUTLULUKLA YAPANLARIN
BULUŞMA NOKTASI

WORK HARD
&
BE NICE
TO PEOPLE

KEŞFETMEYE
HAZIR MISINIZ ?

Özel tasarım ve alışverişi, sosyal yaşam ve sorumluluk la birleştiren Connect Markası, yepyeni bir iş modeli ile alışverişi herkes için mutluluğa dönüştürüyor.

CONNECT
COLLABORATE
CREATE
TOGETHER

SİNERJİ YARATAN İŞ BİRLİKLERİNE BİRLİKTE İMZA ATIYORUZ!

Sizde bizim gibi düşünüyor, mutluluk , umut ve ilham dolu bir markanın parçası olmak istiyorsanız;
Sizleri de buluşma noktalarımıza bekliyoruz !

LET US WORK TOGETHER
FOR UNITY
& LOVE

KAPSÜL KOLEKSİYON BULUŞMALARI

Sezona damgasını vuran , tasarımcıların ve sanatçıların imzasını taşıyan ‘ Connect Markalı ‘ özel tasarımları ve yaşam tarzı aksesuarlarını Connect Point ‘de bulabilirsiniz.

MAKER’S ATELIER

HAYAL ET , TASARLA , ÜRET !

En yaratıcı ve akıllı çözümler , işte karşınızda!

Connect Markası çatısı altında tüm projeler, iş birlikleri , kampanyalar ve etkinlikler için çalışan ekip , sosyal yaşamı ve sorumluluğu merkezine alarak yol gösterici işlere imza atıyor.

Bilinçli alışveriş ve sosyal etkileşim için, üretmeye odaklı hizmet sağlamayı amaç edinen ve sosyal girişimlerden satın almaya teşvik eden , daha mutlu ve umutlu bir gelecek için, düşünce şeklimizi ve bakış açımızı birlikte degistirebileceğimize inanıyoruz.

Her biri kendi alanında ses getiren isimler eşliğinde sizleri geleceği yeniden inşa etmeye davet ediyoruz.

DAVETLİSİNİZ !

Karanlıktan aydınlığa çıkmak ve birlikte bir umut ışığı yakmak için, şimdi reform , yeniden inşa ve birlik olma zamanıdır.

BİRLİKTEN
DOĞAN GÜÇ

YENİ SEZONU
YÜKSEK ENERJİ VE MOTİVASYON İLE KARŞILIYORUZ.

Limitli sayıda üretilen Connect markasının
‘ HIGH SPIRIT CLUB ‘ özel Koleksiyonu ile yeni sezona dikkat çekici bir başlangıç yapıyoruz.

SES
GETİREN
BİRLİKTELİK

Ferdi Kayış ve Connect , bu özel koleksiyon için güçlerini birleştirerek dostluktan aldıkları ilhamla yaşama sevgiyle bağlanan , pozitif enerjileriyle umut veren , eğlenceli ve renkli ruhların birlikteliğini kutluyor.

CONNECT RUHUNA
İTHAFEN
Ferdi Kayış , yeni sezonda vintage’ ı yeniden yorumlayarak Connect markasının klasiklerine yepyeni bir soluk getiriyor.
Bu koleksiyonun en öne çıkan özelliği takılabilir ve çıkarılabilir küçük yaşam tarzı aksesuarlarıyla çok amaçlı kullanılabiliyor ve kombinlenebiliyor olması.

HEDEFİ
YÜKSELEN RUHLAR

Connect ‘in ‘ HIGH SPIRIT CLUB ‘ koleksiyonu, dünyaya bakış açınızı değiştirecek türden.
Pozitif enerji dolu tarzı ve rahat formalarıyla erkeklerinde markajında olan Connect , zengin bir seçkiyle kalbinizi kazanıyor.

GELENEKSEL VİNTAGE’ A
MODERN YORUM

Modern giyim tarzı ve vintage ilhamının bir araya geldiği kapsül koleksiyon benzersiz stiliyle vintage meraklılarının ilgisini çekecek. Bu özel kapsül koleksiyonunda Ferdi Kayış ‘ın vazgeçilmezi ve vintage ruhunu yansıtan ‘camera bag ve tote bag ‘ler sınırlı sayıda üretilen bu koleksiyonu keşfetmek isteyenler için MUTLU MİKROP Akmerkez mağazasında satışa sunuluyor.

ZAMANININ
EN YETENEKLİSİ

Tasarımcı kimliğinin yanı sıra yaratıcılığını birçok alanda kanıtlayan, Connect markasının ruhunu en iyi yansıtan, günümüzün en üretken insanlarından biri Ferdi Kayış.
Özgün stiliyle dikkat çeken ve yaratıcı vizyonu ile heyecan verici işlere imza atan tasarımcı Connect ‘in erkek ve unisex koleksiyonlarının Kreatif direktörlüğünü üstlendi.
Moda markalarıyla çeşitli iş birlikleri yapan Ferdi Kayış;
Modern ve ikonik Connect klasiklerini geçmişin izlerinden ilham alarak yeniden tasarlıyor.
Bugüne kadar dünya çapında moda ve parekende sektöründe yaptığı koleksiyonlarla tüm özellikle genç neslin dikkatini çeken tasarımcı Connect ‘in ‘ HIGH SPIRIT CLUB ‘ koleksiyonunun lansmanına hazırlanıyor.

MUTLU
TASARIM VE ALIŞVERİŞ
GÜNLERİ

Sevgiyi paylaşmak için özel günleri beklemek istemeyenler, soluğu Mutlu Mikrop Akmerkez mağazasında alıyor. Tasarımcı elinden çıkan özel ürünlere sahip olmak ve alışveriş yaparken sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmanın mutluluğunu da yaşamak istiyorsanız, sizi de bu özel dünyaya davet ediyoruz.

CONNECT & DR. ESRA TIĞLI
MUTLU MARKA TEMSİLCİSİ

YENİ HİKAYENİN YÜZÜ
Connect ‘in adım adım mutluluk vizyonunu güçlendirdiği bu sezonda yeni ‘Mutlu Marka Temsilcisi’ Dr. Esra Tiğlı oldu.

Dr. Esra Tiğlı , hayata pozitif bakışı, uyumlu tavrı , yeteneği ve yüksek bireysel farkındalığıyla örtüşen bu projeye destek vermeyi ve markanın iletişim elçisi olmayı kabul etti.

Dr. Esra Tiğlı Kampanya çekimlerinde güçlü , kendine güvenen ve özgür ruhlu bir kadın olarak Connect ruhunu yansıtıyor.

Dr. Esra Tiğlı ile olan işbirliğimizdeki ortak amacımız , herkesin kendi içinde ve çevresinde pozitif bir değişim ve dönüşüm yaşayabileceğini hatırlatmak.
Koleksiyondaki çantaların tasarımları, kullanıcının hem tasarımdan keyif almasını hem de bireysel ve toplumsal konular üzerinde harekete geçmeye teşvik etmeyi hedefliyor. Çantalarımızın ‘ Hold on to hope ‘ kampanyasına destek veren herkes tarafından kullanılmasını ve böylece bu önemli konuda daha fazla farkındalık yaratmayı umuyoruz.

Alışverişi sosyal yaşam ve sorumluluk ile birleştirerek mutluluğa dönüştüren Connect Markası , topluma faydalı iş birlikleri ve etkinlikleri ile geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.
Gelecek nesillere üretken, ilham ve umut dolu bir marka ve miras bırakmak için, toplumsal duyarlılık ve kollektif bilinç için yeni ve yenilikçi mutlu marka temsilcileri iş ve güç birliği yapıyor.

TASARIMIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ
ile daha iyi bir dünya ve yaşam tarzı için birlikte tasarlıyor, üretiyor ve paylaşıyoruz.

Yeni sezonu tasarımcı elinden özel ürünler ve yepyeni koleksiyonlar ile karşılıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz tüm iş birliklerinin, yaşama değer katan tüm kolektif fikirlerin, ürettiğimiz tüm tasarımların amacı bireysel ve kurumsal fayda sağlamak , toplumsal farkındalık oluşturmak , yeni projeler geliştirerek insanlığa birlikte daha iyi ve mutlu bir yaşam tarzı sunmak.

BİR SOSYAL YAŞAM VE SORUMLULUK OBJESİ OLARAK ÇANTA :
Tasarladığı çanta ve yaşam tarzı aksesuarlarıyla toplum içinde olumlu etki ve farkındalık yaratmaya çalışan Connect Markası, sosyal ve çevresel bir amaca hizmet eden ve kârlarının bir kısmını bir sosyal amaçlar için paylaşan sosyal ve mutlu bir marka olarak gelişimini yeni işbirlikleri ile birlikte sürdürüyor.
Koleksiyonlarda yer alan ürünlerin tamamı sürdürülebilirlik ve sosyal fayda sağlamak amacıyla tasarlanıp, üretildi.

Dr. Esra Tiğlı , doğallığı , rahatlığı ve özgürlüğe olan tutkusuyla koleksiyonun ruhunu tamamlayarak daha anlamlı ve mutlu bir yaşama her zaman hazır olan güçlü kadınların seçimlerini bizlere gösteriyor.

GÜÇLÜ BAĞLARLA BİRLİKTE
Sevgi ve umut ile birlikte , birbirlerimize olan bağlığı ve sorumluluğu dünyayla paylaşmak için kamere karşısına geçiyor ve bizimle birlikte sosyal içerikli umutlu kampanyalara imza atıyorlar.

ŞİMDİ.
BURADA .
BERABER.
Daha iyi bir dünya için;
BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ , TASARLIYORUZ , PAYLAŞIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.

ENERJİNİZLE BİZE GÜÇ KATMANIZI BEKLİYORUZ.

DÜNYANIN EN MUTLU MARKASI
Sizi paylaşmaya davet ediyor!

İlgili Sayfalar

Birlikten Doğan Güç

Mutlu Marka Temsilcileri

Connect Project Store

Mutlu Marka Mağaza Dostları

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez