Mutlu Marka Temsilcileri

MUTLU MARKA TEMSİLCİLERİ
Her yeni koleksiyon ve sezonda özel tasarımlarını farklı insanlar ve yetenekler ile bir araya getiren Connect Markası , vizyoner ve ruhuna uygun isimlerle yol arkadaşlığı yapmayı tercih ediyor.
Yetenekleri kadar özgün stilleri ve özgür ruhlarıyla öne çıkan bu isimler, yaşam tarzları , örnek olan ve ilham veren tavırları ile kaybolmayan insanı değerleri ve yaratıcı ruhu temsil ediyorlar.

GÜÇLÜ BAĞLARLA BİRLİKTE
Sevgi ve umut ile birlikte , birbirlerimize olan bağlığı ve sorumluluğu dünyayla paylaşmak için kamere karşısına geçiyor ve bizimle birlikte sosyal içerikli umutlu kampanyalara imza atıyorlar.

Birlikte ele aldığımız projelerde bizleri temsil eden ve mutluluğu yaymamıza destek olan marka temsilcilerimizle,yardımlaşmak , paylaşmak ve sonunda herkesi mutlu edecek bu markayı topluma kazandırmak.
Her ürünle sosyal yaşam ve sorumluluk projelerine , çeşitli sivil toplum kuruluşlarına ve ihtiyaç sahiplerine destek olarak, umudun ve mutluluğun katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Alışverişi sosyal yaşam ve sorumluluk ile birleştirerek mutluluğa dönüştüren Connect Markası , topluma faydalı iş birlikleri ve etkinlikleri ile geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor.
Gelecek nesillere üretken, ilham ve umut dolu bir marka ve miras bırakmak için, toplumsal duyarlılık ve kollektif bilinç için yeni ve yenilikçi mutlu marka temsilcileri iş ve güç birliği yapıyor.

Yeni sezonu tasarımcı elinden özel ürünler ve yepyeni koleksiyonlar ile karşılıyoruz.
Gerçekleştirdiğimiz tüm iş birliklerinin, yaşama değer katan tüm kolektif fikirlerin, ürettiğimiz tüm tasarımların amacı bireysel ve kurumsal fayda sağlamak , toplumsal farkındalık oluşturmak , yeni projeler geliştirerek insanlığa birlikte daha iyi ve mutlu bir yaşam tarzı sunmak.

TASARIMIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ
ile daha iyi bir dünya ve yaşam tarzı için birlikte tasarlıyor, üretiyor ve paylaşıyoruz.

Özel tasarımlar , yaşam tarzı aksesuarları , tasarımcı ve sanatçı iş birlikleri sonucu ortaya çıkan kolektif parçalar , renkli ve eğlenceli koleksiyonlar, iyi hissettiren YENİ SEZON AKSESUARLARI SİZİ BEKLİYOR!

İlgili Sayfalar

Yeni Hikayenin Yüzü

Connect Project Store

Mutlu Marka Mağaza Dostları

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez

Sosyal Yaşam ve Sorumluluk