Mutlu Marka Mağaza Dostları

Mutlu Marka Mağaza Dostları!

Sektörlerdeki pek çok paydaşla iş ve güç birliği yaparak beraber  yeni fikirlere alan açıyoruz. Çünkü birlikte  yapabileceklerimizin farkındayız!

Connect hareketini inceleyebilir, hareķete katılabilir,  Hayallerini bizimle birlikte gerçekleştirebilirsin.  Seninde yanında olacağız.

Yeni sezonda birlik ve beraberlik ruhu, üretken, samimi ve iyi niyetli bireyleri, tasarımcıları, sanatçıları ve tüm katılımcıları kucaklıyor. Yetenekleri, çalışkanlıkları, iletişime açık tavırları, iyimser ve güler yüzleri ile Connect Markası tasarım/ stil ekibi/ takımı yeni sezonda herkesi mutlu edecek ve kalpleri ısıtıcak tatlı sürprizler ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Her zaman iyi hissettiren, genç, farklı, yaratıcı ve cesur tasarımlarla, eğlenceli detaylara önem veren, yaşama bağlılık ve heyacan duyan, kaliteli yaşam felsefesini benimsemiş, hayattan ne istediğini bilen, stil sahibi insanlar için farklı tarzlarda koleksiyonlarla ve sıkça yenilenen temalarla benzersiz tasarımları hayata geçiren bir ekibiz.

İlgili Sayfalar

Mutluluğun Markası

Connect Project Store

Mutlu Marka Mağaza Dostları

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez

Sosyal Yaşam ve Sorumluluk