Mekan ve İnsan

MAKER’S
MARKET

‘ GIVE LOVE , GET LOVE ‘

Connect Markası Tasarım Ekibi olarak , kim olduğumuzu , kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu , tavrımızı ve kolektif tasarım anlayışımızı, bir araya gelme amacımızı yansıtmak için,

tüm insanlığa ve dünyaya ümit ve İlham verme misyonu ile tasarımcı marka iş birliklerine imza atmaya devam ediyoruz.

İnsani değerlere odaklı marka felsefemiz , şehir içinde birlikte yaşadığımız tüm canlılara olan saygılı ilişkimiz ve evrensel anlamda birbirimizle kurduğunuz olumlu iletişim ile birlikte yenilikçi bir yaklaşımla , farklı disiplinlerden ve akımlardan beslenen kreatif insanlarla birlikte yaşam tarzımızı ve tavrımızı yeniden ele alıyoruz.

BİRLİK RUHUYLA ÜRETİLEN ÖZGÜN TASARIMLAR

Birlikte üretmek, topluma fayda oluşturacak projeler geliştirmek ve kreatif insanlarla beraber sosyal yaşamı ve sorumluluğu desteklemek amacıyla tasarlanmış işlere imza atıyoruz.

Markanın kolektif anlayış ile tasarladığı özel ürünler, ‘mutluluğa ortak ol !’ vizyonuyla herkes için sonsuz mutluluğu desteklemenin yanında, tasarımcı , sanatçı, marka ve mağazaları ; yeni bir

 ‘ paylaşım ekonomisi iş modeli ‘ ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Marka iş birlikleriyle yeni girişimler için rol model olan atölye çalışmalarından , özel tasarım ve alışveriş günlerine , geliştirilen ve hayata geçirilen tüm projelerde , bireylerin salt tüketici olmaktan öte, üretime katkı sunan mutluluk elçileri olarak konumlanmasını önemsiyoruz.

Tasarımcı , sanatçı, marka ve mağazalarla iş birliği yapmaya ve yeni mutluluk projelerine güç katmaya devam ediyoruz.

Genç, dinamik,  yetenekli tasarımcılar ve markalarla iş birliği yaparak sürekli kendini yenileyen ; ulaşılabilir, fonksiyonel ve hikayesi olan ürünleri üreterek bağımsız tasarımcıların ve çağdaş sanatçıların elinden özel kapsül  koleksiyonları da bir araya getiriyoruz.

Tüm insanlığa ve dünyaya ümit ve İlhan verme misyonu ile tasarımcı marka iş birliklerine imza atmaya devam ediyoruz.

FACTORY STORE

‘ MAKE IT YOURS ‘
YENİ SEZONA HAZIR !

BİRLİKTE KEŞFEDİLECEK VE  YAPILACAK ÇOK SEY VAR.

Tasarımcı ve sanatçı elinden özel ürünler, iş birlikleri sonucu ortaya çıkan kolektif kapsül koleksiyonlar, renkli ve eğlenceli yeni sezon aksesuarları sizi bekliyor!

 

İş birliği yaptığı tasarımcılar, sanatçılar , marka ve mağazalara;  içinde yaşadığımız toplumun sosyal ve kültürel alanlarında paylaşmayı köklendirmeye , farkındalık yaratmaya ve yeni ekonomik değerlerin oluşturulmasına katkı sağlıyor.

MAKER’S
ATELIER

‘ DESIGN YOUR OWN
OWN YOUR DESIGN ‘

KEŞFET !

İş ve sosyal yaşamlarına mutluluk ve heyecan katmak isteyenlerin buluşma noktası.

YENİ ADRES

Atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları düzenleyen , çeşitli etkinlikler ve kampanyalarla alternatif tasarımcı, çağdaş sanatçı, bağımsız marka ve mağazaları desteklemeyi amaçlayan Connect , farklı disiplinlerden kreatif insanları bir araya getirerek, birlikte tasarlayıp beraber üretebilecekleri yepyeni bir iş modeli ile tanıştırıyor.

MIX & MATCH
SHOW US YOUR STYLE
EVENT

ÖZEL TASARIM , ALIŞVERİŞ VE EĞLENCE

SMALL BUSINESS
HAPPY SATURDAY

SIRA DIŞI BİR TASARIM VE ALIŞVERİŞ KONSEPTİ SİZİ BEKLİYOR !

HELLO ,
THIS IS FOR YOU !
Perakende ve mağazacılık sektöründe ihtiyaç olarak görülen yepyeni bir iş modelini ve projeyi hayata geçirmek ve sizinle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

HELLO ,
THIS IS FOR YOU !
Perakende ve mağazacılık sektöründe ihtiyaç olarak görülen yepyeni bir iş modelini ve projeyi hayata geçirmek ve sizinle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

DISCOVER THE DESIGNS
Bu yeni iş modeli çatısı altında tasarlanan ve üretilen her ürün başlı başına özel bir konsept ile yeni nesil tüketici ihtiyaçlarını özel bir tasarım ve alışveriş paketi olarak ele alıyor ve servis ediyoruz.

WELCOME TO THE CLUB
Bu konuda yaratıcı atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , mutlu hafta sonu etkinlikleri , iş ve güç birlikleriyle tasarımcı marka , Mağaza ve girişimcileri desteklemeyi amaç edinen projeyle b kreatif insanları, farklı disiplinlerden  tasarımcıları, sanatçıları bir araya getirerek birlikte tasarlayıp , beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini katılımcılarımızla  paylaşıyoruz.

SPECIAL DESIGN & LIFESTYLE ACCESSORIES
CLUB
Bu konuda yaratıcı atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , mutlu haftasonu etkinlikleri , iş ve güç birlikleriyle tasarımcı marka , Mağaza ve girişimcileri desteklemeyi amaç edinen projeyle b kreatif insanları, farklı disiplinlerden  tasarımcıları, sanatçıları bir araya getirerek birlikte tasarlayıp , beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini katılımcılarımızla  paylaşıyoruz.

KREATİF VE EĞLENCELİ
MARKA VE MAĞAZA
İŞ BİRLİKLERİ
Farklı modelleri, farklı tasarımcı, marka ve mağazalar ile yeniden yorumluyor, birlikte tasarlıyor, alternatif malzemeler ile kişiselleştiriyor ve beraber üretiyoruz.

CONNECT , COLLABORATE
& CREATE TOGETHER
Bizimle birlikte tasarım geliştirmek ister misiniz ?

Her stile, her konsepte uygun , ister günlük hayatınızda , ister iş ve sosyal yaşamınızda yakınınızdan ayırmak istemeyeceğiniz tasarımlarımızı sizler ile tanıştırıyoruz.

WE SELECT YOU CHOOSE
Connect çatısı altında oluşturduğumuz her bir modeli , birbirinden farklı temayı, hikayesi ve materyalleri ile birlikte size servis ediyoruz.

LET US
WORK TOGETHER
FOR UNITY
& LOVE

Kolektif anlayışla gerçekleştiren heyecan verici iş birliklerimiz ,
sosyal yaşam ve sorumluk projelerimiz,  özel tasarım ve alışveriş kulübümüz…
Markalar, mağazalar, tasarımcılar ve influcer’lar bu yıl birbirleriyle hiç olmadıkları kadar bağlantıda olacaklar.

JOIN US !

Ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz !
Farklı düşünen, sınırlarını zorlayan ve yaptığı işe yaratıcılık katanların yanında olmaya devam ediyoruz.

MIX & MATCH

Alternatif, yaşam tarzınızı tamamlayan tasarımlarıyla, farklı tasarımcı, marka ve mağazaları bir araya getirerek oluşturduğu yeni konsept ve kapsül koleksiyonları sizlere ulaştırmak için sabırsızlanıyor. Yenilikçi , modern yaşam tarzını yansıtan özel tasarımlarla fark yaratmaya devam ediyoruz.

SHOW US YOUR STYLE !
Çok özel bir deneyim için siz sadece hayal edin , biz gerçekleştirmeye hazırız !

HAPPY NEW YOU !
Birlikte çalıştığı , iş ve güç birliği yaptığı tüm kişi , topluluk ve kurumlarla , ele alınan tüm iyilik ve mutluluk projelerinde , ortak bir dil ve fayda sağlamayı hedefleyen topluluk, merkezinde bireysel duyarlılık, toplumsal farkındalık , kolektif bilinç ve sosyal sorumluluk olan , toplumun bütününü kapsayan ; herkes için sonsuz mutluluk konseptiyle , sürdürülebilir ve çok yönlü, iş ve güç birlikleri , toplum kampanyaları ve sosyal yaşamı iyileştiren etkinlikleri gerçeğe dönüştürüyor.

Daha sevgi ve umut dolu bir yaşamı / yaşam tarzını ve tavrını / ‘ birlikte keşfediyoruz ‘

Connect Project Ekibi ve Ailesi olarak yeni fikirlerimiz, projelerimiz ; iş ve güç birliklerimiz , kampanyalarımız ve etkinliklerimizle yaşama mutluluk ve iyilik katmaya devam ediyoruz.

Birbirinizden aldığımız güç ve destek ile birlikte yeniden üretiyor, topluma fayda oluşturacak projeler geliştiriyor ve insanlara daha iyi ve mutlu bir yaşam sunmanın yollarını birlikte keşfediyoruz.

Topluma fayda sağlamak amacıyla çeşitli fikirleri ve projeleri hayata geçirmek için , bireylerin, toplulukların ve kurumların el ele verdiği bu projelerde birlikte düşünme , tasarlama, üretme , sosyal olandan almaya teşvik eden alışveriş kültürünü başkaları için de faydaya dönüştürme; böylece kolektif bilinç ve toplumsal farkındalık oluşturma gibi amaçlar ele alınıyor olucak.

ANLAMLI
İŞ VE GÜÇ BİRLİKLERİ
Dünyayı daha iyi yarınlara taşıma konusundaki duyarlılığını farklı projelerle dile getirmeye devam eden Connect Project,
atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , etkinlikler yolu ile tasarımcıları , sanatçıları ve girişimcileri desteklemeye ; kreatif insanları, farklı disiplinlerden tasarımcıları, marka ve mağaza sahiplerini , sosyal girişimleri ve dernekleri bir araya getirerek birlikte tasarlayıp, hep beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini paylaşmaya davet ediyor.

İlgili Sayfalar

Hello,
This is For You

Buluşma Noktamız.
Bu Mutfak Başka Mutfak!

Harika Olanı Görün!

Kaybolmayan İnsani Değerler İçin Mesajları Var!

Mutlu Sokak Festivali

Yeni Nesil Tanışma