Hello, This is For You

HELLO ,
THIS IS FOR YOU !
Parekende ve mağazacılık sektöründe ihtiyaç olarak görülen yepyeni bir iş modelini ve projeyi hayata geçirmek ve sizinle tanıştırmaktan mutluluk duyuyoruz.

DISCOVER THE DESIGNS
Bu yeni iş modeli çatısı altında tasarlanan ve üretilen her ürün başlı başına özel bir konsept ile yeni nesil tüketici ihtiyaçlarını özel bir tasarım ve alışveriş paketi olarak ele alıyor ve servis ediyoruz.

WELCOME TO THE CLUB
Bu konuda yaratıcı atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , mutlu haftasonu etkinlikleri , iş ve güç birlikleriyle tasarımcı marka , Mağaza ve girişimcileri desteklemeyi amaç edinen projeyle b kreatif insanları, farklı disiplinlerden  tasarımcıları, sanatçıları bir araya getirerek birlikte tasarlayıp , beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini katılımcılarımızla  paylaşıyoruz.

SPECIAL DESIGN & LIFESTYLE ACCESSORIES
CLUB
Bu konuda yaratıcı atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , mutlu haftasonu etkinlikleri , iş ve güç birlikleriyle tasarımcı marka , Mağaza ve girişimcileri desteklemeyi amaç edinen projeyle b kreatif insanları, farklı disiplinlerden  tasarımcıları, sanatçıları bir araya getirerek birlikte tasarlayıp , beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini katılımcılarımızla  paylaşıyoruz.

KREATİF VE EĞLENCELİ
MARKA VE MAĞAZA
İŞ BİRLİKLERİ
Farklı modelleri, farklı tasarımcı, marka ve mağazalar ile yeniden yorumluyor, birlikte tasarlıyor, alternatif malzemeler ile kişiselleştiriyor ve beraber üretiyoruz.

CONNECT , COLLABORATE
& CREATE TOGETHER
Bizimle birlikte tasarım geliştirmek ister misiniz ?

Her stile, her konsepte uygun , ister günlük hayatınızda , ister iş ve sosyal yaşamınızda yakınınızdan ayırmak istemeyeceğiniz tasarımlarımızı sizler ile tanıştırıyoruz.

WE SELECT YOU CHOOSE
Connect çatısı altında oluşturduğumuz her bir modeli , birbirinden farklı temayı, hikayesi ve materyalleri ile birlikte size servis ediyoruz.

LET US
WORK TOGETHER
FOR UNITY
& LOVE

Kolektif anlayışla gerçekleştiren heyecan verici iş birliklerimiz ,
sosyal yaşam ve sorumluk projelerimiz,  özel tasarım ve alışveriş kulübümüz…
Markalar, mağazalar, tasarımcılar ve influcer’lar bu yıl birbirleriyle hiç olmadıkları kadar bağlantıda olacaklar.

JOIN US !

Ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz !
Farklı düşünen, sınırlarını zorlayan ve yaptığı işe yaratıcılık katanların yanında olmaya devam ediyoruz.

MIX & MATCH

Alternatif, yaşam tarzınızı tamamlayan tasarımlarıyla, farklı tasarımcı, marka ve mağazaları bir araya getirerek oluşturduğu yeni konsept ve kapsül koleksiyonları sizlere ulaştırmak için sabırsızlanıyor. Yenilikçi , modern yaşam tarzını yansıtan özel tasarımlarla fark yaratmaya devam ediyoruz.

SHOW US YOUR STYLE !
Çok özel bir deneyim için siz sadece hayal edin , biz gerçekleştirmeye hazırız !

HAPPY NEW YOU !
Birlikte çalıştığı , iş ve güç birliği yaptığı tüm kişi , topluluk ve kurumlarla , ele alınan tüm iyilik ve mutluluk projelerinde , ortak bir dil ve fayda sağlamayı hedefleyen topluluk, merkezinde bireysel duyarlılık, toplumsal farkındalık , kolektif bilinç ve sosyal sorumluluk olan , toplumun bütününü kapsayan ; herkes için sonsuz mutluluk konseptiyle , sürdürülebilir ve çok yönlü, iş ve güç birlikleri , toplum kampanyaları ve sosyal yaşamı iyileştiren etkinlikleri gerçeğe dönüştürüyor.

Daha sevgi ve umut dolu bir yaşamı / yaşam tarzını ve tavrını / ‘ birlikte keşfediyoruz ‘

Connect Project Ekibi ve Ailesi olarak yeni fikirlerimiz, projelerimiz ; iş ve güç birliklerimiz , kampanyalarımız ve etkinliklerimizle yaşama mutluluk ve iyilik katmaya devam ediyoruz.

Birbirinizden aldığımız güç ve destek ile birlikte yeniden üretiyor, topluma fayda oluşturacak projeler geliştiriyor ve insanlara daha iyi ve mutlu bir yaşam sunmanın yollarını birlikte keşfediyoruz.

Topluma fayda sağlamak amacıyla çeşitli fikirleri ve projeleri hayata geçirmek için , bireylerin, toplulukların ve kurumların el ele verdiği bu projelerde birlikte düşünme , tasarlama, üretme , sosyal olandan almaya teşvik eden alışveriş kültürünü başkaları için de faydaya dönüştürme; böylece kolektif bilinç ve toplumsal farkındalık oluşturma gibi amaçlar ele alınıyor olucak.

ANLAMLI
İŞ VE GÜÇ BİRLİKLERİ
Dünyayı daha iyi yarınlara taşıma konusundaki duyarlılığını farklı projelerle dile getirmeye devam eden Connect Project,
atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları , etkinlikler yolu ile tasarımcıları , sanatçıları ve girişimcileri desteklemeye ; kreatif insanları, farklı disiplinlerden tasarımcıları, marka ve mağaza sahiplerini , sosyal girişimleri ve dernekleri bir araya getirerek birlikte tasarlayıp, hep beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini paylaşmaya davet ediyor.

İlgili Sayfalar

Buluşma Noktamız.
Bu Mutfak Başka Mutfak!

Harika Olanı Görün!

Kaybolmayan İnsani Değerler İçin Mesajları Var!

Mutlu Sokak Festivali

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez