Mutlu Sokak Festivali

Connect ile bağlanıyoruz!

Her paylaşımda çok daha mutluyuz!
24 Eylül’de “Mutlu Sokak Festivali’nde Buluştuk

Connect Project, katılımcılarının hayatlarını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek  bilgileri bir araya getirerek, daha bilinçli ve mutlu bir yaşam modelini paylaşmayı hedefliyor.

Birlikte değer üretmeyi ve toplumsal gelişmeyi desteklemeyi önceliklendirirken, sürdürülebilirliği temel alan bir bakış açısını benimsiyor.

Mutlu insan Değişim ve dönüşüm hareketinin bir parçasıolmak ister misiniz?

Daha iyi bir versiyonumuzu ,kendi içimizde bulabilmek ve bunu birbirimizle paylaşmak için bir araya geliyoruz. Kendi dünyamızı ve dünyayı güzelleştirmek için..

“Mutlu insan değişim ve dönüşüm hareketi” felsefesinin temelinde, bireysel yeteneklerin kolektif anlayışla değerlendirilmesi, bu yönde ihtiyaç duyulan alt yapının desteklenmesi, katılımın ve çok sesliliğin öneminin vurgulanması, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, bütünün tüm eşsiz parçalarını aynı çatı altında buluşturan fikirlerin, projelerin , etkinlik ve kampanyaların hayata geçirilmesi gibi adımlar yer alıyor.

Biz connect olarak, kendi varlığımızın yaşamla bütünlüğünü fark ederek ve insani değerlerimize sahip çıkarak, yaratım gücümüzü pozitif yönde kullanabileceğimize inanıyoruz. Tam da şu anda, düşünmeyi ve yapmayı seçtiklerimizle ,geleceğimizi şekillendirdiğimiz düşüncesiyle,mutlu bir gelecek için harekete geçiyoruz.

Mottomuz ; write the future 🙂

Geleceği yeniden yazmak için,

Haydi sen de gel…

İlgili Sayfalar

Buluşma Noktamız.
Bu Mutfak Başka Mutfak!

Harika Olanı Görün!

Kaybolmayan İnsani Değerler İçin Mesajları Var!

Mutlu Sokak Festivali

Yeni Nesil Tanışma

Yeniliklere Açık Ol! - Akmerkez