MUTLULUĞA ORTAK OL !

MUTLULUĞA ORTAK OL !
Her ay farkındalık yaratacak bir etkinlikte, bu etkinliğe özel olarak belirlenen bir sosyal girişimci dernek ile buluşuyoruz. Bu etkinliğe özel tasarladığımız , iyi hissettiren , mutluluk, neşe, umut ve ilham veren ürünleri katılımcılar ile birlikte ele alıyoruz. Bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmını, derneklere ve ihtiyacı olan ķişilere aktarıyoruz. Bu sayede , paylaşım ekonomisi iş modeli ile herkes için sürdürülebilir bir iyilik ve mutluluk dalgası oluşturuyoruz.

FARK YARATANLAR
Paydaşlarını daha anlamlı ve farklı bir dünyaya davet eden , birlik ve beraberlik ruhu ile birbirine bağlayan, dostluktan ilham alan alarak kendi içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlayan Connect Project X Halisünasyon Cafe özel buluşmalarıyla sizlere özel bir deneyim yaşatıyor , birlikte paylaşıyor ve hayata geçiriyoruz.
Enerjinizle bize güç kalmanızı bekliyoruz

DAHA İYİ BİR DÜNYA
ve
DAHA ANLAMLI BİR YAŞAM TARZI İÇİN ;
Birlikte düşünüyoruz, beraber tasarlıyor , hayata geçiriyor ve paylaşıyoruz.

Sizinde enerjinizle bize güç kalmanızı bekliyoruz.

DÜNYANIN EN MUTLU MARKASI
Sizi paylaşmaya davet ediyor !

YENİ
BULUŞMA VE BİRLEŞME NOKTASI
Özel tasarım ve alışveriş günleri kapsamında , size özel istemiş olduğunuz modelleri birlikte hazırlayacak, koleksiyonlarımızdan dilediğinizi seçebileceksiniz.
Sizlere sunduğumuz her model ve malzemeden ilham alarak birlikte farklı tasarımlar ve kapsül koleksiyonlar hazırlayacağız. Sevdiklerinize ve kişiye özel, tasarım tutkunuzu paylaşabileceğiniz, birbirinden farklı hediye seçeneklerine sahip olabileceksiniz.

İŞTE FIRSAT
Sizde bizim gibi özel tasarım ve yaşam tarzı aksesuarlarını tercih ediyor ,
Yeni sezona yön veren öncü ve yenilikçi tasarımlar ile tanışmak istiyorsanız bizi ziyaret edin.

WE ARE ALL MAKERS
‘ MAKERS GONNA MAKE ‘
Şehre duygusal anlamda hayat veren bir buluşma ve birleşme noktası fikrinden yola çıkarak düzenlenen mutlu haftasonu etkinlikleri, katılımcılarını ve paydaşlarını aynı çatı altında hayattan keyif almaya davet ediyor.
Yerel veya küçük girişimcileri, bağımsız tasarımcı ve çağdaş sanatçıları da desteklemek amacı ile hayata geçirilen konsept , POP UP hediye mağazası, sanatçılar ve tasarımcılar ile birlikte oluşturulan kolektif tasarım ve herkes için mutluluk temelli alışveriş anlayışını sosyal yaşam ve sorumlulukla bir araya getiriyor.

HEYECAN
VERİCİ İŞBİRLİĞİ

Yepyeni bir proje , yepyeni bir heyacan…
Amaç, üreteni , tasarlayanı desteklemek. Yaşamın kendisinden ilham alınarak farklı bakış açıları ve yorumlarla ortaya çıkarılan özel tasarımlar, kapsül koleksiyonlar , geçmiş ve gelecekten alınan ilham ve umudu, bulunduğumuz ana yansıtıyor.
Atölyeler, etkinlikler , tasarımcı, sanatçı ve marka iş birlikleri ile öne çıkan yeni sezonda ; tasarladığı çantalar ve yaşam tarzı aksesuarları ile geniş kitlelere ulaşarak sosyal farkındalık ve etki yaratmayı , sosyal sorumluluk bilinci oluşturmayı hedefliyor.

BİZE İYİ GELENLER
Birlikte tasarlanan her ürünün arkasında bir hikaye yatıyor. Etkinliklerde ve organizasyonlarda bir araya gelinerek gerçekleştirilen atölye çalışmalarında özel tasarım çantalar , doğa dostu yaşam tarzı aksesuarları gibi pek çok ürün ortaya koyuluyor. Her kesimden tasarım meraklısı , bu özel etkinliklerde buluşuyor.

Sınırlı sayıda üretilen , özgün ve alternatif tasarımlara ulaşabileceğiniz, aynı zamanda tasarımcılar ve sanatçılar ile birebir tanışma ve sohbet etme , ürünlerin hikayelerini ve ilham kaynaklarını dinleme olanağına da sahip olabilirsiniz. Yeni nesil buluşmalara , birbirinden özel atölyelere ve etkinliklere davetlisiniz.

İlgili Sayfalar

GIVE LOVE , GET LOVE

Buluşma Noktamız.
Bu Mutfak Başka Mutfak!

Harika Olanı Görün!

Kaybolmayan İnsani Değerler İçin Mesajları Var!

Mutlu Sokak Festivali

Yeni Nesil Tanışma