Yaşama Mutluluk Kat

CONNECT PROJECT
BİZ KİMİZ ?

Connect Project , daha adil bir dünya ve daha mutlu bir yaşam için, birbirimizle buluştuğumuz bir network.
Her ay farkındalık yaratacak bir etkinlikte, bu etkinliğe özel belirlenen bir sosyal girişimci dernek ile buluşuyoruz. Bu etkinliğe özel tasarladığımız, iyi hissettiren , mutluluk , neşe , umut ve ilham veren ürünleri katılımcılar ile paylaşıyoruz.
Bu ürünlerin satışından elde edilen gelirin bir kısmını, derneklere ve ihtiyacı olan kişilere aktarıyoruz.
Ve bu sayede , paylaşım ekonomisi modeli ile sürdürülebilir bir iyilik ve mutluluk dalgası oluşturuyoruz.

HERKES İÇİN SONSUZ MUTLULUK FORMÜLÜ
Biz Connect ailesi olarak , ortak bir niyet etrafında buluşuyoruz. Örnek olan , ilham ve umut veren , çözüm bulan, sosyal yaşamı sorumluluk ile birleştiren , odağına sürdürülebilirliği alan bir yaklaşımla ilerlemeyi ve tüm bunları hep birlikte hayata geçirmeyi hedefliyoruz.
‘ Herkes için sonsuz Mutluluk ‘ formülüyle, bu birlikteliği sosyal ve ekonomik faydaya dönüştüren, çok özel bir iş modeli oluşturuyoruz.

PAYLAŞIM EKONOMİSİ
İŞ MODELİ
Daha Anlamlı Bir Yaşam için
Ortak Paylaşım Ekonomisi
Değişen ekonomik ve sosyal koşullara uyum sağlayabilmek ve birlikte iyileşebilmek için , toplumsal , kültürel , ekonomik alanlarda yeni yöntemler uygulamaya ihtiyaç olduğuna inanıyoruz.

BİR PLANIMIZ VAR !
Kapsayıcı ve bütünleştirici sağlam bir temel üzerine kurulu bu networkte, farkındalık, sosyal bilinçlenme ve destek için çeşitli etkinlikler ve kampanyalar düzenliyoruz.
Bu etkinlik ve kampanyalarda satılan ürünlerin satışlarından sağlanan gelirin bir kısmı ile sosyal sorumluluk projelerine, girişimlere , derneklere ve ihtiyacı olan kişilere katkıda bulunuyoruz.

YAŞAMA MUTLULUK KATAN
İŞ BİRLİKLERİ
İnsanı ,sosyal yaşamı ve sorumluluğu , sanatı , kültürü , tasarımı , modayı temel alan projeleriyle ve organizasyonlarıyla hayata değer katmayı, kişisel ve toplumsal gelişimleri desteklemeyi hedefleyen Connect Project ; şehir yaşamına form veren tüm dinamikleri yenilikçi bir yaklaşımla , farklı disiplinlerden ve akımlardan beslenerek yeniden yorumluyor.

CREATIVITY
and
DESIGN
for
BETTER
WORLD
Toplum için yeni ekonomik değerler ve istihdam demek olan Connect Markası ve markanın kolektif anlayış ile tasarladığı ürünler , herkes için iyiliği ve mutluluğu desteklemenin yanında: tasarımcı ve sanatçı iş birliklerinden doğan tasarım ve alışveriş fikirleri , herkesi destek olmaya çağıran sosyal sorumluluk projeleri, malzemeye ikinci şans veren, doğa dostu ve çevreci yaşam kültürü , sosyal medyada aktif biçimde yürütülen toplumu iyileştirme kampanyaları, şehir yaşamına yeni bir soluk getiren etkinlikler ; yaşama, insana ve doğaya saygılı ve yüzde yüz sorumlu bir toplum hayalinin gerçekleştirilmesi yolunda değişimi her şeyden önce kalplerde başlatıyor.

WE ARE DESIGNERS
WE ARE DEVELOPERS
WE ARE PARTNERS
Connect Project , iş birliği yaptığı tasarımcılar, sanatçılar , marka ve mağazalarla içinde yaşadığımız toplumun sosyal ve kültürel alanlarında iyiliği köklendirmeye, farkındalık yaratmaya , yeni ekonomik değerlerin oluşturulmasına katkı sağlıyor. Birlikte geliştirilen ve hayata geçirilen tüm projelerde , bireylerin salt tüketici olmaktan öte üretime katkı sunan mutluluk ve iyilik olarak da konumlanmasını önemsiyor.

LET US
WORK TOGETHER
for
UNITY & LOVE
Connect Markası’nın faydalı marka iş birliklerinin ve Connect Project’in İstanbul ‘dan başlayarak tüm Türkiye’ ye yayılan , yeni girişimler için rol model olan mutlu insan değişim ve dönüşüm hareketinin temelinde iyilik yer alıyor.
Atölye çalışmalarından üretici ve eğitsel etkinliklere, yardım ve destek buluşmalarından sosyal farkındalık kampanyalarına kadar hemen her alanda sürdürülen tasarımcı , sanatçı , marka ve mağaza iş birlikleri , iyiliğe destek vermek isteyenler için benzersiz bir değere dönüşüyor.

MAKER’S
ATELIER
DESIGN YOUR OWN
OWN YOUR DESIGN
Atölyeler, mini tasarım ve alışveriş buluşmaları ve etkinlikler yolu ile tasarımcıları , sanatçıları ve girişimcileri desteklemeye çalışan Connect Markası ; kreatif insanları, farklı disiplinlerden tasarımcıları, marka ve mağaza sahiplerini , sosyal girişimleri ve dernekleri bir araya getirerek birlikte tasarlayıp, hep beraber hareket edebilecekleri yepyeni bir iş modelini katılımcılarla paylaşıyor.

MUTLULUĞU BİZİMLE PAYLAŞIP YAYMAK İSTİYORSAN
SEN DE BİZE KATIL.

DAHA SEVGİ DOLU VE UMUTLU BİR YAŞAMI BİRLİKTE KEŞFEDİYORUZ.

İlgili Sayfalar

DSCF0345

Şimdi, Burada, Beraber!

DSCF8889

Mutluluğa Ortak Ol!

Connect Markası

Connect Point

Paylaşım Ekonomisi

Moda ve Stil