Tasarım ve Alışveriş

CONNECT PROJECT

Kaynak yaratmak , malzemeyi faydaya dönüştürmek , fikri eyleme geçirebilmek , çözüm bulmak ve onu paylaşmak.

Sizi heyecanlandırıyor mu tüm bunlar ?

Cevabınız evet’ se
sizi başka bir dünyaya
davet ediyoruz.

CONNECT PROJECT nedir ?
Bir çok farkı disiplinden umut olan , ilham veren, çözüm bulan, sosyal yaşamı sorumluluk ile birleştiren , odağına sürdürülebilirliği alan ve tüm bu süreçleri birlikte hayata geçirip ‘ Herkes için sonsuz mutluluk ‘ formülüyle sosyal ve ekonomik faydaya dönüştüren çok özel bir iş modeli.

Fark yaratan üretimleriyle ellerini taşın altına koymaktan çekinmeyen, tek başına ulaşılması zor görünen hayalleri birlik ve beraberlik ruhuyla gerçeğe dönüştürmek için çalışan herkesi bu iş modelini bir parçası olmaya davet ediyoruz.

MUTLULUĞA AÇIK DAVET

Küresel ve ortak bir iletişim dili oluşturmak için fark yaratan ve ilham veren isimler ile bir araya geliyoruz !
Farklı disiplinlerden birçok duyarlı insanı bir araya getiren ve her adımda zenginleşen bir yolculuk. Burada tüm katılımcılarımızın tek bir isteği var, hayatın her alanında mutluluğu paylaşmak.

DAVETLİSİNİZ!

Özel tasarım ve alışveriş etkinlikleri , sosyal yaşam ve sorumluluk projeleri , Mutlu Marka ve mağaza iş birlikleri , çağdaş sanata güçlü dokunuşlarla misafirlerine kapılarını açan Mutlu Mikrop Akmerkez ‘de bir araya geliyoruz.
Sinerji yaratan birlikteliklere imza atıyoruz.
En incelikli düşüncelerle tasarladığımız atölyeler, sohbetler, performanslar ve sergilerle herkese dokunuyor , birlikte insan ve şehir yaşamına güzellik katmaya çalıyoruz.

Her ay, farkındalık yaratacak bir konsept çerçevesinde planlanan bir etkinlikte bir araya geliyoruz.
Her etkinliğe özel belirlenen bir sosyal girişimci dernek ile , gelirlerinin bir kısmı derneğe aktarılacak şekilde , bu etkinlikler çerçevesinde buluşuyoruz.
Bütünü oluşturan birimlerle ideal bir denge kurma hedefi ile, tasarımcıları, sanatçıları, üreticileri , tedarikçileri , girişimcileri, İnflucer, marka ve mağazaları , sosyal girişimleri ve dernekleri ve katılımcıları bir araya getiriyoruz.
Birlikte daha ‘İYİ’ ve mutlu olmayı hedeflediğimiz bu etkinliklerde faydalı bilgi ve deneyimleri bizimle birlikte paylaşan uzmanlar ile bir araya geliyoruz. Tüm bu buluşmaların ifafe ettiği , çoğaltmak istediği mesajı taşıyan ve bu etkinliğe özel tasarladığımız ürünleri ‘ ‘Connect Point’ olarak belirlenen konsept mağazalarda satışa sunuyoruz.

CONNECT MARKASI

Connect Markası olarak , tasarımcılar, sanatçılar , üreticiler ve kreatif insanlardan oluşan ekibimiz ile daha ‘ İYİ ‘ ve mutlu bir yaşam için ürünler tasarlıyor ve ‘ Sosyal Marka ‘ kimliğimizi ortaya koyuyoruz. Yaşamın ve ‘ İYİ’liğin , paylaştıkça çoğaldığını biliyoruz. Tüm yaratımın ve içinde yaşadığımız toplumun ortak paydaşları olarak , birlikte iyileşmeye , güzelleşmeye ve güçlenmeye inanıyoruz.

Connect Markası ilhamını , her an içimizde olan özümüzden , yaşamdan ve birbirimize olan bağlantımızdan alıyor.
Biz Connect Markası ve Ekibi olarak ; bambaşka noktalardan birbirine ve yaşama bağlandığımız bu ağ / network ile , hep birlikte ‘ İYİ ‘ leşmeyi hedefliyoruz.

‘ Verdiğin aldığındır ‘ ve ‘ Bir bütün olarak bağlantıdayız ‘( we are all connected and we are all one) mottolarını temel alıyor ve bunu logomuzdaki sonsuzluk işareti ile ifade ediyoruz.

MUTLULUĞA ORTAK OL!

Bizimle birlikte mutluluğu paylaştığınız için
Teşekkür ederiz
Connect Project Ekibi/ ailesi olarak yaşama değer katan projelerimize destek olduğunuz ve paylaşım ekonomisi modelinin değerli bir parçası olduğunuz için size tüm çözüm ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımız olarak teşekkürler !

İlgili Sayfalar

DSCF9532

Herkes İçin Sonsuz Mutluluk

Connect Markası

Connect Point

Paylaşım Ekonomisi

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza