Mutlu Onkoday Park Karnavalı 'nda Buluştuk !

MUTLU ONKODAY
PARK KARNAVALI ‘NDA BULUŞTUK !

İstanbul’dan başlayarak önce tüm şehre yayılan, sonra tüm insanlığa ümit ve ilham verme misyonu ile yeni projeler için rol model olan ‘Mutlu İnsan Değişim ve Dönüşüm Hareketi ‘ nin temelinde iyi niyet, samimiyet, sevgi, saygı , umut , empati , paylaşmak ve mutluluk gibi kaybolmayan insani ve evrensel değerler bulunuyor.

GÖNÜLLERİMİZ BİR !
Aşk ile , birlikte

Tanımaktan ve birlikte yol almaktan büyük mutluluk duyduğumuz Uludağ Onkoloji Dayanışma Derneği’nin düzenlediği Mutlu Onkoday Park Karnavalı’nda buluştuk.

‘Meme Kanseri Farkındalık Ayı ‘ kapsamında gerçekleşen etkinlikte , ekibimizin bugüne kadar özel hazırladığı , hem ruhumuza hem bedenimize iyi gelen içeriklerle, Bursa’da buluştuk.

Birbirimize ilham olmak ve iyi gelmek niyeti ike , karnaval havasıyla yaşamı ve bir arada olmayı kutladık.

İçimizdeki Aşk’ı fark ederek, Bir’liğimizi onurlandırdık.

MUTLULUĞA AÇIK DAVET !

Daha iyi bir dünya için ; Değişim ve Dönüşüm Zamanı !

Bireysel farkındalık , toplumsal bilinç ve kurumsal sosyal sorumluluk ile harekete geçen ve herkese örnek olup, ilham verecek sürdürülebilir bir yaşam modeli oluşturan Connect Project ve paydaşları bir araya gelerek hep birlikte sevgi ve umudu paylaşmak için katılımınızı bekliyor.

HERKES İÇİN SONSUZ MUTLULUK FORMÜLÜ

Connect olarak bizim hikayemiz ve misyonumuz ;  sevgi, umut ve ilham veren, daha adaletli , anlamlı ve iyi bir dünyanın mümkün olabileceğini gösteren, insanların toplum içinde birbirleriyle olumlu etkileşimde olmasını sağlayan iş ve güç birliklerini , projeleri, etkinlikleri ve kampanyaları hayata geçirmek.

ADIM ADIM MUTLULUK

BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ, BERABER TASARLIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.
Pek çok alanda gerçekleştirdiğimiz projelerde enerjinizle bize güç karmanızı bekliyoruz.
Her paylaşımda çok daha mutlu oluyoruz.

MUTLULUĞA ORTAK OL !

Yüzyıllardır insanlığı bir arada tutan değerleri ve mutluluğun formülünü kalpten kalbe paylaşarak hatırlıyor ve hatırlatıyoruz.
En incelikli düşüncelerle birlikte tasarladığımız sosyal yaşam ve sorumluluk projeleriyle herkese dokunuyor ve insan yaşamına güzellik katmaya çalışıyoruz.

HAYATINIZI KARNAVAL TADINDA YAŞAYIN !

Mutlu insan değişim ve dönüşüm hareket başladı…

MUTLU SOKAK FESTİVALİ
CUMHURİYETİN 100. YILI İLE BERABER KUTLANDI.

Bu yılın mesajı :
‘ BİRLİKTE YÜKSELİYORUZ ‘
Ve
‘ SONSUZLUKTAKİ YERİNİ AL ! ‘

Bir araya gelmenin , birlikte üretmenin , tasarım ve sanatın birleştirici olduğuna inanan Connect Project Ekibi , Onkoday, Mutlu Mikrop, Halisinasyon Coffee ile birlikte tüm katılımcılar ve paydaşlar festivalin hayata geçirilmesinde büyük rol oynadılar.

Geçtiğimiz yılda renkli çalışmalara imza atan ekip , başka şehirlerden katılan farklı sanatçıların ve tasarımcıların katkılarıyla beraber tasarlanan enstelasyon ve kolaj üzerinden birlik , beraberlik ve bağlanma mesajı verirken, geçmişten günümüze bir köprü kurarken ; bireysel farkındalık , toplumsal bilinç , kolektif üretim üzerinden kendilerini sanatsal bir yolla ifade etme fırsatı buldular.

Her söze, her sese , her renge , her farklılığa olucak açan , kapsayıcı ve sürdürülebilir olmanın önemine inanan yaratıcı ekip projelerine bu amaçla hayat veriyor.

BİLGİ
HAREKET
GÜÇ BİRLİĞİ

MUTLU İNSAN / ŞEHİR
DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM
HAREKETİ

Evrensel, toplumsal ve bireysel değerleri , yenilikçi fikirleri, her konuda üretici ve hayata katkı sunmayı amaçlayan katılımcıları aynı çatı altında buluşturma misyonu ve yaşamın tüm renklerinden aldığı güçle adım adım mutluluk vizyonuyla

Tüm canlılara, insan ve doğaya saygılı , sosyal sorumluluğu yaşamının merkezine koymuş bir toplum hayalinin gerçekleştirilmesi yolunda değişim ve dönüşümü herşeyden önce kalplerde başlatıyor.

Bu amaç doğrultusunda paydaşları ile birlikte ele aldığı sosyal yaşam ve sorumluluk çalışmaları , dayanışma, beraberlik ve paylaşımı yücelten , ilham ve umut veren projeleri, iş birlikleri , toplum kampanyaları ve etkinlilikleri ile bu hedefine adım adım yaklaşıyor.

06.11.2023 - Etkinlik - 16

SEVGİ + UMUT + PAYLAŞMAK = MUTLULUK

DAHA ANLAMLI BİR YAŞAM TAVRI İÇİN BİR ARAYA GELİYORUZ.

BİRLİKTE UYUMU YAKALADIĞIMIZ ZAMAN GÜZELLEŞİR HAYAT

ORTAK BİR DİL OLUŞTURUYORUZ
SEVGİ

İlgili Sayfalar

her-paylasimda-cok-daha-mutluyuz-1

Connect ile Bağlanıyoruz

Birlikte Keşfediyoruz

Sosyal Medyada Bir Aradayiz

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza

Mekan ve İnsan