Etkinlikler

İŞİNİ MUTLULUKLA ,
İYİLİK İÇİN YAPANLARIN
BULUŞMA NOKTASI

Tasarım ve alışverişi , sosyal yaşam ve sorumlulukla birleştiren Connect Markası , alışveriş keyfini Mutlu Mikrop ile birlikte ,
herkes için mutluluğa dönüştürüyor.

CONNECT POINT
Sezona damgasını vuran , tasarımcıların ve sanatçıların imzasını taşıyan ‘Connect Markalı ‘ iş birliği ürünlerini, özel tasarımları , kapsül koleksiyonları, yaşam tarzı aksesuarlarını ve kişiye özel hediye seçeneklerini Mutlu Mikrop / Connect Point ‘te bulabilirsiniz.

Sizleri de buluşma ve birleşme noktamıza Bekliyoruz.

MUTLU EKİPLER
KOLEKTİF TASARIMLAR
Daha anlamlı ve olumlu bir yaşama eşlik eden ,yanınızdan ayırmayacağınız parçalar ! Farklı zevkler için tasarlanmış, sıradışı alternatifleri, kolektif beğenileri buluşturan çantalar ve yaşam tarzı aksesuarları!
Mutlu Mikrop ekibinden !

ŞİMDİ.
BURADA.
BERABER.
Daha iyi bir dünya için;
BİRLİKTE DÜŞÜNÜYORUZ , TASARLIYORUZ , PAYLAŞIYORUZ VE HAYATA GEÇİRİYORUZ.
ENERJİNİZLE BİZE GÜÇ KATMANIZI BEKLİYORUZ.

BRAND YOURSELF & YOUR BUSINESS FOR GOOD

Hayata beraber daha iyimser bakıyor, birlikte daha iyi hissediyoruz. İhtiyacımız olan gücü kendi özümüzden, sevdiklerinizden ve birbirimizden alıyoruz. Bizlere kendimizi iyi hissettiren, enerji veren tüm bu iş ve güç birlikleriyle bu sezon yepyeni bir dünyaya ve umuda kapılarımızı sonsuza kadar açıyoruz. Katılımcılar birbirlerinden aldıkları pozitif enerjiyle kendilerini ve Connect ile tanışma hikayelerini bizlere anlatıyorlar. Paydaşlarını farklı bir dünyaya davet eden , birlik ve beraberlik ruhu ile birbirine bağlayan , dostluktan ilham alarak kendi içlerindeki gücü keşfetmelerini sağlayan Connect Project buluşmaları özel bir deneyim yaşatıyor.

DAHA İYİ VE ANLAMLI BİR DÜNYA İÇİN

Connect Ailesi olarak sevgi ve umut dolu , daha iyi bir gelecek vaad eden ve ilham veren mutlu ve kreatif insanları tanıyor ve tanıtıyoruz. Her biri hayata pozitif bakış açıları, olumlu yaklaşımları ile dikkat çeken isimleri bir araya getirerek birlikte daha anlamlı bir yaşam tavrı ve iyi bir dünya için, topluma faydalı iş birlikleri , projeler üretiyor, birlikte sosyal yaşam ve sorumluluk kampanyaları oluşturuyoruz.

YEPYENİ BİR TASARIM VE ALIŞVERİŞ DENEYİMİNE SİZLERİ DAVET EDİYORUZ.

İlgili Sayfalar

Birlikte Daha İyi Bir Yaşam İçin

Mutluluğa Açık Davet

Birlikte Keşfediyoruz

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza

Mekan ve İnsan