Etkinlikler

BİRLİKTE DAHA İYİ BİR YAŞAM İÇİN

DOSTLUK.
DAYANIŞMA.
DESTEK.

CONNECT PROJECT
Her biri kendi alanında uzmanlaşmış; meslek becerilerini , hayat tecrübelerini ve güçlerini ‘ iyi bir şeyler yapmak ‘ için birleştirmeye ve bu birikimi faydaya dönüştürmeye gayretli kişilerden oluşan sosyal bir topluluk.

Birlikte hareket edebilen, dünyaya , ülkesine , şehrine, semtine sahip çıkan , toplumsal değerlere saygılı, kalıpların dışına çıkabilen , farklı ve yeni ihtiyaçlara cevap verebilen çalışkan, fayda sağlamaya istekli, iyiliğin peşinden giden insanlardan oluşuyor.

Umut dolu hikayeleri birlikte yazan, bu hikayeleri beraberlik ruhu ile gerçekleştiren; insanların içlerinde barındırdığı renkleri , farklılıkları doğru şekilde ifade edebilmeleri için alan açan , bunun için kolektif projeler üreten ve paylaşan iyi kalplerin bir araya gelmesi ile oluşan kocaman bir aile.

BİR ELİN NESİ VAR ?
İKİ ELİN SESİ VAR .
Yaşamda , bir bütünün parçaları olarak , birbirimizi her an etkiliyoruz. Biz yaşamın ve mutluluğun , paylaştıkça çoğaldığına ve birbirimize bağlanarak aktığına inanıyoruz.

Amacımız ; sevgiyi , umudu ve mutluluğu paylaşmak , paylaştıkça çoğaltmak , dokunduğumuz her yeri olumlu yönde değiştirmek ve dönüştürmek.
Biz Connect Project ailesi olarak; tek başına ulaşılması zor görünen hayalleri, birlik ve beraberlik ruhuyla gerçeğe dönüştürmek için çalışan herkesi, bu iş ve oluş modelinin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

DSCF8618

Cevabınız ” evet ” ise,
sizi başka bir dünya yaratmaya davet ediyoruz.

WE ARE ALL CONNECTED
AND WE ARE ALL ONE

Bir Kitap-Bir Hayat
Bir Umut

Sevgili Demir Pabuççu'nun anısını yaşatmak için kitaplarda kaybolanları buluyor, kalpleri iyilikle dolduruyoruz!

Connect Project ekibi olarak, Kurulacak Kardeş Kütüptane'ye destek olmak için duygularımızı sayfalara döküyoruz. Bir kitapla bir insanı hayata bağlamak, onların yaralarını iyileştirmek demektir. Kitaplardan aldığımız ilhamla ufuklarımızı genişletiyoruz. Siz de bu sevgi dolu projeye katılın, kitaplarınızla umut aşısı yapalım!

Haydi sen de gel…

İlgili Sayfalar

Mutluluğa Açık Davet

Birlikte Keşfediyoruz

Sosyal Medyada Bir Aradayiz

Moda ve Stil

Marka ve Mağaza

Mekan ve İnsan